kfd protein dessert

POLECANE Najprzyjemniejsza dieta odchudzająca

gra wstępna

Wcale nie musimy katować się drakońskimi ograniczeniami, zajadać surowymi marchewkami, czy też marzyć o kremowym, słodkim cieście. Najprzyjemniejszym, a zarazem bardzo skutecznym sposobem na odchudzanie jest seks! Warto więc wiedzieć, w czasie jakich pozycji seksualnych tracimy największą ilość kalorii.

Okazuje się, że już nawet namiętny pocałunek sprawia, że tracimy około stu kalorii, zaś przeciętny stosunek płciowy pozwala nam stracić około 300 kalorii. Im seks jest bardziej wyrafinowany, tym więcej tracimy na wadze. Oczywiście nie musimy wymyślać iście cyrkowych pozycji seksualnych, ale możemy sięgnąć do wyobraźni, nieco urozmaicić swoje dotychczasowe pozycje i cieszyć się tym, że seks jest nie tylko przyjemny, ale także pożyteczny.

Jak odchudzać się z pomocą seksu?

Jeśli chcemy, aby seks wpłynął pozytywnie na wygląd ciała zastosujmy się do kilku ważnych rad. Przede wszystkim:

  • Często zmieniajmy ułożenie ciała w trakcie stosunku.
  • Kochajmy się na stojąco bądź też w pozycji siedzącej.
  • Wydłużmy grę wstępną.
  • Nie zapominajmy o namiętnych pocałunkach.
  • Nie bądźmy bierni, wymyślajmy coraz to nowsze pieszczoty.
  • Przed stosunkiem możemy sięgnąć do dłuższej gry wstępnej, w czasie, której zrobimy gorący striptiz, zaś czyniąc to do muzyki jesteśmy w stanie stracić nawet 500 kalorii.

Couple in love

Jaka pozycja jest najlepsza?

Naturalnie w każdej pozycji seksualnej tracimy pewną ilość kalorii, jednakże to ile ich stracimy w dużej mierze zależy od tego, w jakim stopniu podkręcimy całą zabawę. W chwili, kiedy kochamy się w pozycji klasycznej możemy stracić około 200 kalorii, jednakże, jeśli w tejże pozycji uniesiemy nogi w górę i lekko będziemy kręcić biodrami jesteśmy wstanie spalić jeszcze 50 dodatkowych kalorii.

W pozycji, kiedy kobieta dominuje nad mężczyzną, znajduje się na górze, na pewno przydadzą się intensywne ruchy bioder. Warto unosić się, przykucać, a tym samym uruchamiać jak największą ilość mięśni. Dzięki temu jesteś wstanie stracić nawet 400 kalorii. Warto mieć na uwadze, że w tej pozycji ruchy kobiety powinny być zdecydowane, mocne i szybkie. Ta pozycja wprawi niemalże całe ciało w ruch, dlatego ilość kalorii, jaką stracimy, okaże się największa.

Ogromne znaczenie ma także gra wstępna. To właśnie w czasie jej trwania, najwięcej się ruszamy. Nie bądźmy, więc bierni, nie leżmy obojętnie i nie zostawiajmy całej pracy partnerowi. Ruszajmy się, wymyślajmy nowe zabawy, a tym samym nie tylko będziemy tracić kalorie, jakich bez wątpienia chcemy się pozbyć, ale jednocześnie sprawimy, że nasz seks stanie się urozmaicony a tym samym nigdy się nam nie znudzi.

 

Kategorie: Artykuły,Porady

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Kulturystyka i fitness

Zobacz wszystkie artykuły

Partnerzy portalu

log-kfd-ar log-kfd2-ar
0.15