kfd protein dessert

Oblicze polskich sportowców w akcji charytatywnej

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami, a z nowym rokiem każdemu do głowy przychodzi refleksja by coś zmienić w swoim życiu lub ulepszyć. Jednym z wyświechtanych postanowień jest aktywność fizyczna połączona ze zdrowym trybem życia. Tylko kilkunastu procentom udaję się wcielić sport na zawsze w życie. Jeśli szukacie dalej wymówek, niech Wasze oczy zawstydzą się od blasku zdrowych ciał tych sportowców. Kolejny rok to kolejna szansa, pamiętajcie!

Jak to zwykle bywa w zwyczaju na tę chwilę, szykują się nowe kalendarze ze znanymi twarzami. Najczęściej kalendarze, powstające przy udziale celebrytów, aktorów czy tych najsławniejszych sportowców, w tym zwykle piłkarzy, są realizowane  z zamysłem niesienia pomocy potrzebującym. Tym razem w akcji charytatywnej, o której rozpisują się zagraniczne portale wzięli udział polscy sportowcy z różnych dyscyplin, m.in. fitness, tenis i sporty walki, którzy nie należą wcale do rozpoznawalnych postaci.

Gwiazdy sportu ukazane są w dosyć nietypowy sposób dla świateł fleszy, bo nago podczas aktywności fizycznej. Projekt ma na celu obnażenie dosłownie sportowców z ich ciężkiej pracy nad swoim ciałem. Autorką zdjęć jest Dominika Cuda, która zdecydowała się na współpracę przy projekcie z atletami, reprezentującymi nasz kraj na arenie międzynarodowej. Pomimo, iż ich twarzy wielu z Was może nie kojarzyć, są to sportowcy, którzy odnoszą wielkie sukcesy w swoich dyscyplinach.

Estetyka, która towarzyszy zdjęciom tworzy niepowtarzalny efekt. Czekamy z niecierpliwością na końcowy rezultat – kalendarz 2016! Poniżej przedstawiamy Wam kilka fotografii sportowców, biorących udział w akcji.

1. Anna Wierzbowska – Mistrzyni Wioślarstwa

wierzbowska

2. Edyta Litwiniuk – Sprinterka na 400 m

Litwiniuk

3. Marta Witecka wraz ze swoim partnerem Jurim Kussmaulem – trenują Acroyogę, połączenie jogi z   akrobatyką

acroyoga

4. Kasia Bigos – Uczestniczka  Mistrzostw w pole dance, instruktorka pole dance i treningu funkcjonalnego

bigos

5. Katarzyna Dziurska – Zawodniczka fitness bikini

dziurska

6. Marek Gunia – Trener Crossfit

Gunia

7. Dominik Kruzel – Tenisista

kruzel

 

 

  • Zdjęcia autortswa: Dominka Cuda
  • Na podstawie: http://designyoutrust.com/2015/12/polish-sports-stars-strip-off-for-risque-charity-calendar/

 

Kategorie: Artykuły,Wydarzenia i Wywiady

Tagi: , , , , , ,

Dodaj komentarz

Kulturystyka i fitness

Zobacz wszystkie artykuły

Partnerzy portalu

log-kfd-ar log-kfd2-ar
0.14