kfd protein dessert

NOWE Wysportowani celebryci – „kaloryfer” to must have!

abs

Piękna muskulatura i nienaganna sylwetka to atuty, którymi może pochwalić się wielu mężczyzn polskiego showbiznesu. Wzorem do naśladowania jest bez wątpienia Robert Lewandowski, jednak wiele sław nie związanych ze sportem zawodowo, takich jak: Dawid Woliński, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor, Maciej Zakościelny czy Rafał Maślak, wygląda równie wspaniale.

Biegi, triathlon i siłownia

Tomasz Oświeciński to nazwisko jednego z trenerów personalnych, którego dziełem jest niejedna znakomita sylwetka w polskim showbiznesie. Jak dowiadujemy się z party.pl, Oświeciński jest związany ze sportem od 20 lat. Prowadził treningi m.in. Tomasz Kota. Wobec swoich podopiecznych jest nieustępliwy i wymagający, dzięki czemu bardzo szybko osiągają oni upragnione rezultaty.

Sposobem na zachowanie doskonałej sylwetki dla Macieja Dowbora są regularne treningi biegowe. Dziennikarz bierze również udział w triathlonie, podczas którego w ciągu jednego dnia przepływa 1,5 km, przejeżdża na rowerze 10 km i przebiega dystans 42 km. Ta konkurencja wymaga ogromnej wytrzymałości. Prezenter poświęca na treningi 15-20 godzin tygodniowo.

Mister Polski 2014, Rafał Maślak również zdradza swój sposób na nienaganną, wspaniale wyrzeźbioną sylwetkę. Wszystko zawdzięcza skrupulatnie ułożonej i spersonalizowanej diecie oraz planowi treningowemu. Kluczem do sukcesu jest systematyczność oraz zwiększanie liczby powtórzeń każdego ćwiczenia w miarę wzrostu wytrzymałości i poprawy kondycji mięśni. Maślak trenuje co drugi dzień, wykonując ćwiczenia ogólnorozwojowe na każdą partię ciała.

Na instagramowym profilu Dawida Wolińskiego znajdziemy mnóstwo zdjęć przedstawiających jego muskularne ciało. Projektant od lat biega, ćwiczy na siłowni oraz zdrowo się odżywia. Swojemu wyglądowi poświęca średnio dwie godziny dziennie. Efekty – jak widać – są znakomite. Woliński beż wątpienia jest jednym z najlepiej wyglądających polskich projektantów.

Jak dobrze wyglądać po 40? Ten przepis na sukces zna z pewnością Krzysztof Ibisz. Kaloryfer na brzuchu i doskonała kondycja to efekt regularnych treningów pod okiem osobistego trenera. Dariusza Brzezińskiego. Krzysztof Ibisz dążył do wymarzonej sylwetki 3 lata. W tym czasie jadł 5 lekkostrawnych posiłków dziennie, pił dużo wody oraz odbywał 5 treningów w tygodniu. Składały się one z 60 minut ćwiczeń na siłowni oraz 40 minut ćwiczeń aerobowych.

Przygotowanie do roli

Aktorzy często muszą chudnąć lub nabierać tężyzny do ról. Doskonałym przykładem fit-metamorfozy jest Borys Szyc. W czasie trzymiesięcznych przygotowań do głównej roli w „Wojnie polsko-ruskiej” Szyc ćwiczył regularnie pod okiem osobistego trenera. Postać przez niego grana – Silny – to atletyczny osobnik, dlatego przed Szycem stało nie lada wyzwanie. Aktor sprostał zadaniu, a zdrowe nawyki żywieniowe stosuje nawet, gdy nie ćwiczy tak intensywnie.

Doskonałe samopoczucie i wyrzeźbione ciało to efekt determinacji i konsekwencji. Aktywność i właściwie skomponowana dieta pozwoli każdemu z nas cieszyć się sylwetką na miarę najpiękniejszych i najlepiej zbudowanych gwiazd polskiego show-biznesu.

Kategorie: Artykuły,Wydarzenia i Wywiady

Tagi: , , , , ,

Dodaj komentarz

Kulturystyka i fitness

Zobacz wszystkie artykuły

Partnerzy portalu

log-kfd-ar log-kfd2-ar
0.13