kfd protein dessert

Zapowiedź Mistrzostw Śląska w Kulturystyce i Fitness!

W dniach 9-10 kwietnia w Miejskim Ośrodku Rekreakcji i Sportu na ulicy Dąbrowskiego 113 w Chorzowie odbędą się Mistrzostwa Ślaska w Kulturystyce i Fitness. Organizatorami wydarzenia są:  Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, Klub Sportowy „OLIMP” Zabrze, Śląski Okręgowy Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, Urząd Miasta Chorzów.

W Ogólnopolskich Mistrzostwach Śląska mogą uczestniczyć reprezentanci klubów sportowych i stowarzyszeń kultury fizycznej, które są zrzeszone w PZKFiTS. We wszystkich kategoriach za miejsca od I do III przewidziane są medale, puchary, dyplomy, natomiast za miejsce od IV do VI – dyplomy. W kategorii „Kulturystyka + Kulturystyka Klasyczna Mężczyzn OPEN” za I miejsce organizatorzy przyznają nagrodę, puchar i dyplom. Pula nagród zostanie powiększona o nagrody rzeczowe i suplementy odżywkowe – w zależności od definitywnej liczby i hojności sponsorów. W kategoriach drużynowych za miejsce od I do III przewidziane są puchary i nagrody.

Kategorie, które wystąpią podczas zawodów:

- Kulturystyka Klasyczna Juniorów

- kulturystyka juniorów do 23 lat

- debiutanci wszechwag.

- Kulturystyka weteranów powyżej 40 lat,

- kulturystyka klasyczna mężczyzn do 180 cm,

- kulturystyka mężczyzn do 70 kg,

- kulturystyka mężczyzn do 80 kg,

- kulturystyka mężczyzn do 90 kg

- kulturystyka mężczyzn do 100 kg

-  kulturystyka mężczyzn + 100 kilogramów.

- Fitness sylwetkowe kobiet,

- bikini fitness kobiet do 166 centymetrów 

- fitness plażowe mężczyzn.

  • PLANOWANY PROGRAM ZAWODÓW:

10 kwietnia 2016 r. (niedziela)

ELIMINACJE I PÓŁFINAŁY – godz. 9:00

Kulturystyka Debiutantów wszechwag (1 runda – prezentacja, pozy obowiązkowe, porównania)

Kulturystyka Klasyczna Juniorów: wszechkategoria, (1 runda – prezentacja, pozy obowiązkowe, porównania)

Kulturystyka Juniorów: wszechwag, (1 runda – prezentacja, pozy obowiązkowe, porównania)

Kulturystyka Weteranów: wszechwag, (1 runda – prezentacja, pozy obowiązkowe, porównania)

Fitness Sylwetkowe Kobiet: wszechkategoria, (1 runda – ocena sylwetki w stroju bikini)

Kulturystyka Klasyczna Mężczyzn: do 180 cm (1 runda – prezentacja, pozy obowiązkowe, porównania)

Kulturystyka Klasyczna Mężczyzn: +180 cm (1 runda – prezentacja, pozy obowiązkowe, porównania)

Bikini Fitness Kobiet: do 166 cm, (1 runda – ocena sylwetki w stroju bikini)

Bikini Fitness Kobiet: + 166 cm, (1 runda – ocena sylwetki w stroju bikini)

Fitness Plażowe Mężczyzn wszechkategoria, (1 runda – zwroty i porównania)

Kulturystyka Mężczyzn: 70 kg (1 runda – prezentacja, pozy obowiązkowe, porównania)

Kulturystyka Mężczyzn:80 kg (1 runda – prezentacja, pozy obowiązkowe, porównania)

Kulturystyka Mężczyzn:90 kg (1 runda – prezentacja, pozy obowiązkowe, porównania)

Kulturystyka Mężczyzn:100 kg (1 runda – prezentacja, pozy obowiązkowe, porównania)

Kulturystyka Mężczyzn:+100 kg (1 runda – prezentacja, pozy obowiązkowe, porównania)

OFICJALNE OTWARCIE ZAWODÓW – godz. 14:00

FINAŁY – godz. 14:30

Kulturystyka Debiutantów wszechwag (2 runda – pozy obowiązkowe, dogrywka) (3 runda – programy dowolne)

Kulturystyka Klasyczna Juniorów: wszechkategoria, (2 runda – pozy obowiązkowe, dogrywka) (3 runda – programy dowolne)

Kulturystyka Juniorów: wszechwag, (2 runda – pozy obowiązkowe, dogrywka) (3 runda – programy dowolne)

Kulturystyka Weteranów: wszechwag, (2 runda – pozy obowiązkowe, dogrywka) (3 runda – programy dowolne)

BLOK DEKORACJI I (kolejność jak powyżej)

Fitness Sylwetkowe Kobiet: wszechkategoria, (2 runda – T-walking, ocena sylwetki w stroju bikini)

Kulturystyka Klasyczna Mężczyzn: 180 cm (2 runda – pozy obowiązkowe, dogrywka) (3 runda – programy dowolne)

Kulturystyka Klasyczna Mężczyzn: +180 cm (2 runda – pozy obowiązkowe, dogrywka) (3 runda – programy dowolne)

Fitness Plażowe Mężczyzn wszechkategoria, (2 runda – indywidualna prezentacja + zwroty)

BLOK DEKORACJI II (kolejność jak powyżej)

Bikini Fitness Kobiet: do 166 cm, (2 runda – T-walking, ocena sylwetki w stroju bikini)

Bikini Fitness Kobiet: + 166 cm, (2 runda – T-walking, ocena sylwetki w stroju bikini)

Kulturystyka Mężczyzn: 70 kg (2 runda – pozy obowiązkowe, dogrywka) (3 runda – programy dowolne)

Kulturystyka Mężczyzn: 80 kg (2 runda – pozy obowiązkowe, dogrywka) (3 runda – programy dowolne)

Kulturystyka Mężczyzn: 90 kg (2 runda – pozy obowiązkowe, dogrywka) (3 runda – programy dowolne)

Kulturystyka Mężczyzn: 100 kg (2 runda – pozy obowiązkowe, dogrywka) (3 runda – programy dowolne)

Kulturystyka Mężczyzn: +100 kg (2 runda – pozy obowiązkowe, dogrywka) (3 runda – programy dowolne)

BLOK DEKORACJI III (kolejność jak powyżej)

Kulturystyka + Kulturystyka Klasyczna Mężczyzn OPEN (pozy obowiązkowe, porównania, dogrywka)

BLOK DEKORACJI IV kategorii OPEN

  • Lista zgłoszonych zawodników/zawodniczek.

Bikini Fitness do 166 cm
1 Adrianna Boguszewska UKS Sandow Legionowo
2 Adrianna Kaczmarek TKKF Winogrady Poznań
3  Agata Łyzińska KS Olimp Zabrze
4 Agnieszka Glenszczyk KS Olimp Zabrze
5 Agnieszka Kwiatek UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
6 Agnieszka Zembron-Chudzicka UKS Pover Kuźnik Chorzów
7 Aleksandra Kołodziejczyk Aesthetic Lublin
8 Aleksandra Maciejczyk KS Olimp Zabrze
9 Anna Kapusta KS Olimp Zabrze
10 Ilona Rybarczyk KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
11 Joanna Kulik KS Olimp Zabrze
12 Justyna Cichecka KS Paco Lublin
13 Justyna Ługowska KS Paco Lublin
14 Kalina Przewoźna Infiniti Kędzierzyn Koźle
15 Katarzyna Malarek-Penkala KS Olimp Zabrze
16 Katarzyna Maranda UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
17 Magdalena Suwińska MTKKF Lidzbark Warmiński
18 Magdalena Wiktorowicz Aesthetic Lublin
19 Marta Pietrzak KS Olimp Zabrze
20 Monika Bodalska KS Olimp Zabrze
21 Patrycja Kołacz KS Olimp Zabrze
22 Patrycja Winiarska UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
23 Paulina Rzeczkowska Aesthetic Lublin
24 Wiesława Olkowska KS Sandow Śrem
25 Zuzanna Kamecka KS Olimp Zabrze

Bikini Fitness powyżej 166 cm
1 Adriana Tymków KS Olimp Zabrze
2 Agnieszka Karczewska KS Paco Lublin
3 Agnieszka Kwit Aesthetic Lublin
4 Anna Dolata KPSKiF Violetta Bydgoszcz
5 Anna Rojewska KS Olimp Zabrze
6 Izabela Trzcionkowska KS Olimp Zabrze
7 Karolina Sitkowska KS Olimp Zabrze
8 Karolina Urban KS Paco Lublin
9 Katarzyna Smyczyk KS Olimp Zabrze
10 Magdalena Koral KS Olimp Zabrze
11 Monika Biedka KS Olimp Zabrze
12 Natalia Damek KPSKiF Violetta Bydgoszcz
13 Paulina Trepto TKKF Azory Kraków
14 Svitlana Nymyrovska KS Olimp Zabrze

Fitness Plażowe – wszechkategoria
1 Adam Kos UKS Pover Kuźnik Chorzów
2 Adam Piwko UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
3 Adrian Knapowski KS Olimp Zabrze
4 Bartłomiej Barański Infiniti Kędzierzyn Koźle
5 bartłomiej miśkiewicz KS Olimp Zabrze
6 Damian Cholewa KS Olimp Zabrze
7 Damian Kokowicz KS Paco Lublin
8 Daniel Dzionek TKKF Winogrady Poznań
9 Dawid Łata KS Sandow Śrem
10 filip dziedzic KS Olimp Zabrze
11 Jakub Cienkus KS Paco Lublin
12 Jakub Galicki KS Olimp Zabrze
13 Jakub Kos KS Olimp Zabrze
14 Jakub Smolec KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
15 Jarosław Chyłek Infiniti Kędzierzyn Koźle
16 Kamil Anuszkiewicz UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
17 Karol Golan KS Olimp Zabrze
18 Karol Kyrc UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
19 Krystian Kurowski KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
20 Krzysztof Ciuruś UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
21 Krzysztof Korczak KS Paco Lublin
22 lukasz strzelecki UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
23 Łukasz Majkut KS Olimp Zabrze
24 Marcin Dziadczyk KS Olimp Zabrze
25 MARCIN GRZESZCZUK KS Olimp Zabrze
26 Marcin Kurpiel TKKF Azory Kraków
27 Marcin Zganiacz KS Olimp Zabrze
28 Mateusz Litka KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
29 Mateusz Sikora UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
30 Michał Biernat KS Xtreme Fitness Dąbrowa Tarnowska
31 Michał Gliszczyński KS Paco Lublin
32 Mikołaj Tomalski KS Olimp Zabrze
33 Norbert Szklarek KS Olimp Zabrze
34 Paweł Komor UKS Pover Kuźnik Chorzów
35 Paweł Lenartowicz KS Olimp Zabrze
36 Paweł Łozowski UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
37 Paweł Młynarczyk KS Paco Lublin
38 Piotr Buczek KS Olimp Zabrze
39 Piotr Danielski KS Michael Warszawa
40 Przemysław Stelmach KS Olimp Zabrze
41 Przemysław Skwarczek TKKF Azory Kraków
42 Przemysław Stelmach KS Olimp Zabrze
43 Rafał Rużyło KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
44 Remigiusz Stepień KS Olimp Zabrze
45 Robert Ślosarczyk KS Olimp Zabrze
46 roland rozumek Infiniti Kędzierzyn Koźle
47 Sebastian Furman KS Olimp Zabrze
48 Szymon Czerwień TKKF Azory Kraków
49 Szymon Gos UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
50 Szymon Moszny Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
51 Szymon Trzeciak KS Olimp Zabrze
52 Tomasz Korzeniowski KS Olimp Zabrze
53 Tomasz Politowski KS Michael Warszawa
54 Tomasz Sadlak Aesthetic Lublin
55 Vladyslav Holovatyuk KS Tytan Ostrołęka
56 Wojciech Mirecki KS Paco Lublin
57 Wojciech Skwarek KS Olimp Zabrze
58 Wojciech Wasilewski KPSKiF Violetta Bydgoszcz

Fitness Sylwetkowe – wszechkategoria
1 Agnieszka Solarz TKKF Azory Kraków
2 Agnieszka Wójcik LKS Pomorzanin Nowogard
3 Anita Piątek KS Olimp Zabrze
4 Anna Angelloni-Wójcik KS Paco Lublin
5 Ewelina Kufieta KS Paco Lublin
6 Hanna Heldt KS Paco Lublin
7 Katarzyna Bieniek KS Body Line Group Łódź
8 Klaudia Szczęsna KS Olimp Zabrze
9 Łukasz Boroń KS Olimp Zabrze
10 Maciej Odrzywół UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
11 Małgorzata Krawczyk KS Paco Lublin
12 Małgorzata Piwko KS Olimp Zabrze
13 Sylwia Taczała KS Olimp Zabrze
14 Sylwia Widz KS Paco Lublin

Kulturystyka Debiutantów – wszechwag
1 Mateusz Jabłoński AZS Politechnika Warszawska Warszawa
2 Sebastian Kot KS Tęcza-Społem Kielce
3 Tomasz Janik Infiniti Kędzierzyn Koźle

Kulturystyka Juniorów – wszechwag
1 Adam Pyłko KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
2 Kamil Banaś KS Paco Lublin
3 Krystian Wolski KS Olimp Zabrze
4 Miron Heinze KS Olimp Zabrze
5 Rafał Noras KS Olimp Zabrze

Kulturystyka Klasyczna do 180 cm
1 Adrian Młynarz KS Olimp Zabrze
2 Ariel Bąk KS Olimp Zabrze
3 Artur Topolewski KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
4 Artur Zimny KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
5 Artur Kamieniak KS Body Line Group Łódź
6 Bartosz Machaj KS Olimp Zabrze
7 Daniel Bessaraba Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
8 Filip Piątek Sportowe Wariacje – Sekcja Testosteron Skierniewice
9 Grzegorz Młynarczyk KS Paco Lublin
10 Jakub Siemek KS Olimp Zabrze
11 Jonatan Bednarski KS Olimp Zabrze
12 Kamil Romanek KS Olimp Zabrze
13 Łukasz Ogórek KS Olimp Zabrze
14 Łukasz Przybyła KS Olimp Zabrze
15 Marek Seweryn KSSSiKW Wiking Starachowice
16 Mariusz Warowny UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
17 Mateusz Kępka UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
18 Michał Lis KS Olimp Zabrze
19 MICHAŁ SAWICKI KS Paco Lublin
20 Michał Żądło KS Olimp Zabrze
21 Patryk Jaśkiewicz KS Olimp Zabrze
22 Paweł Kujawa UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
23 Radosław Lizak KS Body Line Group Łódź
24 Rafal Skibicki KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
25 Rafał Janek UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
26 Roland Kowalczyk KS Olimp Zabrze
27 Ryszard Kotuła KS Olimp Zabrze
28 Szymon Karelus KS Olimp Zabrze

Kulturystyka Klasyczna Juniorów – wszechkategoria
1 Adam Bomert KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
2 Bartosz Budzyński KS Paco Lublin
3 Damian Porczyk KS Body Line Group Łódź
4 Jakub Siemek KS Olimp Zabrze
5 Jordan Jószczuk UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
6 Kamil Stępkowski KS Olimp Zabrze
7 Krystian Bujak KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
8 Marcin Bojanowski UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
9 Oskar Zwolinski KS Olimp Zabrze
10 Przemysław Górynowicz KS Olimp Zabrze
11 sebastian kondys Wybierz…
12 Tomasz Janik Infiniti Kędzierzyn Koźle

Kulturystyka Klasyczna powyżej 180 cm
1 Bartosz Budzyński KS Paco Lublin
2 Bartosz Zagdański UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
3 Damian Kosiec KS Olimp Zabrze
4 Dawid Trojanowski UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
5 Jacek Ratusznik UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
6 Krzysztof Rodkiewicz UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
7 Łukasz Mieszczanin KS Olimp Zabrze
8 ŁUKASZ SKRZYPIEC KS Olimp Zabrze
9 Marek Ledwochowski UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
10 Michał Krzysztofik KS Olimp Zabrze
11 Paweł Karpiński KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
12 Piotr Koperek UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
13 Robert Motyka KS Olimp Zabrze

Kulturystyka mężczyzn do 100 kg
1 Adrian Krawczyk KS Olimp Zabrze
2 Arkadiusz Bortel KS Olimp Zabrze
3 Artur Kozieł KS Olimp Zabrze
4 Damian Pawlina UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
5 Łukasz Dojka KS Xtreme Fitness Dąbrowa Tarnowska
6 marcin garbiec KS Olimp Zabrze
7 michal koziarski UKS Sandow Legionowo
8 Piotr Nowak UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
9 Rafał Tasiemski KS Sandow Śrem
10 Rafał Czerski UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski

Kulturystyka mężczyzn do 70 kg
1 Arkadiusz Ceglarek KPSKiF Violetta Bydgoszcz
2 Gracjan Ostalak KS Body Line Group Łódź
3 Kamil Szymocha KS Olimp Zabrze
4 Krystian Romanowski KS Sandow Śrem
5 Krzysztof Kos KS Tytan Żory
6 Norbert Suros KS Body Line Group Łódź
7 Rafał Zagroba UKS Centrum Kulturystyczne Genetic Ostrołęka
8 Tomasz Pajor TKKF Azory Kraków
9 Tomasz Moskwa TKKF Azory Kraków

Kulturystyka mężczyzn do 80 kg
1 Andrzej Ziółkowski KPSKiF Violetta Bydgoszcz
2 Kacper Tofil KS Body Line Group Łódź
3 Łukasz Makuch KS Olimp Zabrze
4 Łukasz Matusiak WCA Warszawa
5 Łukasz Szołtysek KS Olimp Zabrze
6 Marcin Brudzisz KS Olimp Zabrze
7 Marcin Kowal UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
8 Marcin Piechota UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
9 Rafał Chamliński UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
10 Rafał Domin KS Olimp Zabrze
11 Sebastian Macek KS Olimp Zabrze
12 Tomasz Cienkus KS Paco Lublin
13 Tomasz Wołczyk KS Olimp Zabrze

Kulturystyka mężczyzn do 90 kg
1 Adam Sobótka LKS Pomorzanin Nowogard
2 Krystian Wolski KS Olimp Zabrze
3 Łukasz Bezrąk KS Olimp Zabrze
4 Łukasz Sosiński WCA Warszawa
5 Maciej Czeka Centrum Formy Dąbrowa Górnicza
6 Marcin Barczyk UKS Pover Kuźnik Chorzów
7 Mariusz Bałaziński KS Olimp Zabrze
8 Mariusz Kosior KS Olimp Zabrze
9 Mariusz Tomczuk KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
10 Piotr Wocka KS Olimp Zabrze
11 Rafał Miszkiewicz KS Paco Lublin
12 Sergii Trubytsyn KS Olimp Zabrze
13 Tomasz Lenart KS Paco Lublin

Kulturystyka mężczyzn powyżej 100 kg
1 Artur Kozieł KS Olimp Zabrze
2 łukasz modzelewski KS Body Line Group Łódź
3 Maciej Kiełtyka KS Olimp Zabrze
4 Piotr Piechowiak UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski

Kulturystyka Weteranów – wszechwag
1 Adrian Krawczyk KS Olimp Zabrze
2 Andrzej Ziółkowski KPSKiF Violetta Bydgoszcz
3 Jan Olejko KS Olimp Zabrze
4 Mariusz Bałaziński KS Olimp Zabrze


  • Źródło: www.pakernia24.pl, www.pzkfits.pl

Kategorie: Artykuły,Wydarzenia i Wywiady

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Kulturystyka i fitness

Zobacz wszystkie artykuły

Partnerzy portalu

log-kfd-ar log-kfd2-ar
0.16