kfd protein dessert

Dieta na wzrost wagi

Jeżeli borykasz się z problemem zbyt niskiej wagi, na pewno zastanawiasz się, jaką dietę zastosować, aby miała ona doskonały wpływ na to jak prezentuje się twoje ciało. Jak więc zastosować dietę, aby przybrać w krótkim czasie na wadze?

Co warto jeść?

Przede wszystkim stosując dietę na wzrost wagi powinniśmy jeść znaczne ilości tłuszczu w postaci śmietanki, czy też pełnego mleka, a także jajek. Dodatkowo warto także do diety włączyć mięso i wszelkie przetwory z niego, ponieważ zawierają one znaczne ilości białka. Oczywiście warto także spożywać łatwo przyswajalne węglowodany, owoce, a także te potrawy, jakie zostały stworzone z mąki. Stosując dietę na wzrost wagi powinniśmy jeść także obfite desery.

Wskazówki zapobiegające niedożywieniu

Jeżeli borykamy się z problemem niedożywienia, powinniśmy zacząć od diety niskokalorycznej, która w ciągu dnia wynosi maksymalnie 3000 kalorii. Stopniowo dietę tą należy rozszerzać, poprzez jedzenie pożywnych posiłków, a także przekąsek. Najważniejsze jest, aby pobudzać swój apetyt i jeść, co najmniej 5 – 6 posiłków w ciągu dnia. Więcej wskazówek znajdziemy na stronie http://www.kfd.pl/dieta-na-wzrost-wagi-42008.html/.

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Kulturystyka i fitness

Zobacz wszystkie artykuły

Partnerzy portalu

log-kfd-ar log-kfd2-ar
0.2