kfd protein dessert

Dieta jabłkowa

Jabłka zasadniczo mają kilka pozytywnych działań na nasz organizm. Nawadniają go, orzeźwiają, ale poza tym również mogą pozytywnie wpływać na procesy odchudzania. Specjalna dieta jabłkowa oparta jest w głównej mierze na jabłkach, aczkolwiek oczywiście nie skupia się tylko i wyłącznie na nich. Pierwsza podstawowa zasada tejże diety mówi nam, żeby każdego dnia na pusty żołądek wypić szklankę wody z dodatkiem łyżeczki octu jabłkowego. Dzięki temu możemy poprawić naszą przemianę materii.

Zasady diety

Kolejna z zasad diety mówi nam, aby każdego dnia wypijać, co najmniej dwa litry wody niegazowanej mineralnej. Tychże zasad mamy jeszcze trzy. Należy jabłka spożywać wraz ze skórką, gdyż to w niej mamy zawartych sporo odżywczych składników. Należy zrezygnować ze słodzonych napojów jak również ze słodzenia herbaty. Poza tym trzeba ograniczyć sól. Jeśli chodzi o spożywane surówki, to należy do nich używać oliwy z oliwek, która ma bardzo pozytywny wpływ na nasz organizm. Z pewnością stosowanie tej diety jest bardzo pozytywne dla naszego samopoczucia. Więcej o diecie jabłkowej na: http://www.kfd.pl/dieta-jablkowa-42723.html/

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Dieta jabłkowa

  1. Anna Kot pisze:

    Dieta jabłkowa jest świetnym sposobem na oczyszczenie organizmu i póki nie zmienia się na sposób zrzucenia paru kilogramów, wszystko jest ok. Dieta jabłkowa ma swoje wady i zalety, ale póki nazbyt jej nie przedłuzamy to samo zdrowie :)

Kulturystyka i fitness

Zobacz wszystkie artykuły

Partnerzy portalu

log-kfd-ar log-kfd2-ar
0.23