kfd protein dessert

Lazar Angelov

lazar-angelov

Lazar Angelov to urodzony 22 września 1984r. w Bułgarii trener personalny, kulturysta oraz fotomodel. Mierzy 180cm przy wadze 88kg. Uważany jest za posiadacza jednego z bardziej symetrycznych oraz wyjątkowo dociętego brzucha na świecie. Jego estetyczny wygląd zyskał ogromną popularność, bowiem codziennie jego poczynania śledzą miliony osób – jego fanpage na portalu facebook.com aktualnie zrzesza ponad 11 mln 200 tys. osób, co jest rewelacyjnym wynikiem.

Sportowe życie

Lazar od młodości uprawiał sport. Jego pierwszą dyscypliną była koszykówka, w której odnosił niemałe sukcesy, by w wieku 16 lat wystąpić w drużynie młodzieżowej Bułgarii. W wieku 18 lat wstąpił do wojska, gdzie spędził 1,5 roku… Tam poznał swe przeznaczenie – kulturystykę. Jak donosi oficjalna strona Lazara, występował w zawodach kulturystycznych, gdzie osiągał minimum brązowe medale. Co składa się na taki wygląd oraz sukcesy? Przede wszystkim ponadprzeciętna genetyka, prawidłowa dieta oraz trening.

beforeafterlazar

Treningi

Jak trenuje Lazar Angelov? W jego planie nie ma niczego nadzwyczajnego. Podstawą jego treningu jest bazowanie na dużych ciężarach oraz sporej objętości. Trening to zwyczajny pięciodniowy trening dzielony, gdzie partie łączone są w sposób przemyślany, a przede wszystkim różnorodność. Docięcie takiej sylwetki to przede wszystkim trening siłowy oraz zbilansowana dieta, ale i przede wszystkim… HIIT czyli trening interwałowy. Lazar uważa, że interwały to jedna z bardziej efektywnych form treningu. Gotowe rozpiski treningowe, które krążą po sieci można traktować z delikatnym przymrużeniem oka, pamiętając jednocześnie o tym, że na sukces składa się wiele czynników.  Jego treningowe poczynania możemy zaobserwować m.in. na tym filmie.

https://youtu.be/yesxCg2_bhA

Aktualności

Lazar Angelov jest znany również z idei klipów oraz zdjęć o charakterze motywacyjnym. Codziennie na jego facebookowym fanpage dostajemy porządną dawkę motywacji. Lazar z powodzeniem występuje jako twarz firmy odzieżowej 4invictus czy marki suplementów Shredz. Aktualnie Lazar boryka się z rehabilitacją po operacji kolana. Jak sam wskazuje, tak długa przerwa od treningów nie jest dobra nie tylko dla ciała, ale i dla ducha.

10533446_1426245874058669_3660606479524243763_nKontrowersje

Wokół sylwetki naszego bohatera trwa zażarta dyskusja osób o jego naturalności. Dyskusja podzielona na dwa obozy, z których jedni twierdzą, że tego typu sylwetka nie jest możliwa do osiągnięcia naturalnymi sposobami, zaś drudzy pozostają przy oświadczeniom samego Lazara, który na swej stronie potwierdza, że ze środkami dopingującymi nie ma nic wspólnego. Ciężko się w tej kwestii wypowiedzieć, albowiem doping to nadal temat tabu, a ponadto szereg osób twierdzących, jakoby sukces osób stosujących ten rodzaj wspomagania oparty był tylko i wyłącznie na dopingu, zapominając przy tym o ciężkiej pracy na treningu czy w kuchni. Bądź co bądź, sylwetka Lazara zasługuje na podziw oraz szacunek, bowiem jest połączeniem idealnych rozmiarów z zachowaniem proporcji oraz należytej estetyki.

Źródło: lazarangelov.com, https://www.facebook.com/LazarAngelovFitness/

Kategorie: Kulturystyka i fitness

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Kulturystyka i fitness

Zobacz wszystkie artykuły

Partnerzy portalu

log-kfd-ar log-kfd2-ar
0.14