kfd protein dessert

POLECANE Spalacze tłuszczu

60 dni do lata60 dni do lata, czy to wystarczający okres, aby doprowadzić swoje ciało do porządku? Otóż dla spóźnialskich, którzy zaniechali swoje noworoczne postanowienia, oferta wszelkich suplementów, tabletek na odchudzanie tzw. spalaczy tłuszczu, jest dość kuszącym wyjściem z opresji. Jednak gdzie kryje się haczyk? Na co uważać, zażywając suplementy tego typu? Czy faktycznie uzupełniając swoją dietę o spalacze tłuszczu, wypłyną z tego korzyści dla redukcji naszej wagi? Na te pytanie w tym artykule postaramy się dzisiaj odpowiedzieć.

Początek naszej drogi po zdrowe i wyrzeźbione ciało, zaczyna się w kuchni. To kwestia nauczenia się zdrowych nawyków, wyzbycia się tłuszczy, ograniczenia węglowodanów, cukru i soli. Zbilansowana dieta o makro – i mikroskładniki oraz regularne spożywanie posiłków to już ponad połowa sukcesu – 70%. Uzupełnieniem rewolucji kulinarnej w naszym życiu są systematyczne treningi, jakakolwiek aktywność fizyczna dobrana do potrzeb i możliwości wykonywania - 30%.

Dieta + trening to podstawowy schemat ku redukcji masy ciała, i dążenie do bycia sprawniejszym i zdrowszym. Jednak nie od razu Rzym zbudowano, każde ”poświęcenie” wymaga czasu, a zdrowe odchudzanie to proces długotrwały, nieobciążający naszego organizmu i nie skutkujący gwałtownymi zmianami. Dla wielu, jednak niecierpliwych lub spóźnialskich opracowano specjalne receptury, które powyższy schemat mają wspomóc oraz przyśpieszyć.

Czy przyjmowanie tabletek spalających tłuszcz, niesie za sobą jakieś zagrożenie?

Na rynku, zwłaszcza w internetowej przestrzeni możecie się spotkać z ogromnym wyborem, lecz pamiętajcie, że nie każdy produkt promowany jako ”cudowny środek”, bądź przypisany wspaniałym efektom uzyskanym przez celebrytę, będzie odpowiedni dla Was, bądź legalny w naszym kraju. Pod tym względem istnieje dużo ryzyko handlu nielegalnymi i szkodliwymi preparatami. Sprawdzone środki, które są dostępne i prawnie uznane przez nasze państwo, znajdziecie w sklepach na terenie naszego kraju.

Trzeba pamiętać, iż nie ma idealnych środków, a każdy z produktów ma swoje przeciwwskazania i możliwe skutki uboczne. Najczęściej wymienia się przypadki niekorzystnego wpływu na wątrobę – z reguły przypisuje się to składnikowi, jakim jest chrom, można tego uniknąć jeśli nie jest on dominującym składnikiem suplementu. Kolejnym minusem jest niekorzystny wpływ na nasz układ kostny. Za sprawą niektórych suplementów w znacznej mierze może być wypłukiwany wapń z naszego organizmu, osłabiając owy układ. Wspomniany już wcześniej chrom, może także osłabiać działanie antykoncepcji.

Osoby stosujące kuracje odchudzającą niekiedy skarżą się na wzdęcia, biegunki, a przy dłuższym stosowaniu całkowicie uodporniają się na dany preparat. Podczas takiej kuracji warto dopasować środek do diety, a jeśli istnieje potrzeba, warto uzupełnić dietę o dodatkowe witaminy. Często ich brak jest wynikiem restrykcyjnej diety, bądź ich wchłanianie jest utrudnione przez zażywany produkt. Po odstawieniu spalacza tłuszczu może także wystąpić niechciany efekt jo – jo. Środki tego rodzaju nie powinno się stosować dłużej niż zalecane jest na opakowaniu. Osoby, który mają niskie ciśnienie lub cierpią na cukrzycę, przed rozpoczęciem kuracji fat-burning, powinny skonsultować się wcześniej z lekarzem. Przede wszystkim czytajmy ETYKIETY!

suplementy odchudzająceWalka z kilogramami – to może pomóc!

Nie zapominajmy, że istnieją dwie strony medalu, a niektórzy producenci nie mają zamiaru zaszkodzić swoim użytkownikom a faktycznie im pomóc. Na rynku suplementacji jest kilka wartych polecenia produktów, które zwłaszcza dla początkujących będą przydatne by wspomóc i przyśpieszyć stopniowo efekty. Fundamentalną zaletą preparatów odchudzających jest wsparcie redukcji tkanki tłuszczowej i zamiana jej na zapas energii. Dzięki tym preparatom zostaje podkręcona termogeneza, są przyśpieszone procesy metaboliczne i usprawniające przemianę materii. Kolejnym atutem jest obniżenie cholesterolu we krwi, poprawa pracy układu sercowo-naczyniowego, regulacja hormonów odpowiedzialnych za nadwagę, czy zapobieganie występowaniu miażdżycy. Spalacze tłuszczu, które wywiązują się ze swojej misji, składają się z naturalnych składników – punkt powyżej dot. etykiety. 

Dzięki swojemu naturalnemu składowi, obniżają apetyt, zapobiegają efektowi jo – jo nawet po odstawieniu preparatu, przyśpieszają regenerację po wysiłku fizycznym, hamują magazynowanie tłuszczu w organizmie, transportując go do mięśni. Zaletą przyjmowania sprawdzonych produktów jest zadowalający rezultat i ”odsłonięcie” swojej ciężkiej pracy – wyrzeźbionej, smukłej sylwetki wprost idealnej na letnią porę.

Poniżej znajdziecie ranking renomowanych preparatów – fat burnerów. ( W kolejności od  najsłabszego po najmocniejsze.)

1. USA Laboratories Cutting Edge – 120 tabl

1. spalacz tłuszczu2. ActivLab Machine Man Burner – 120 kap.

2. spalacz tłuszczu

3. Bio Tech USA Super Fat Burner 120 tab.

3. spalacz tłuszczu4. BPI – B4 – 30 kap.

4. spalacz tłuszczu5. Dymatize Dyma Burn Extreme 60 kap.

5. spalacz tłuszczu

Kategorie: Artykuły,Kulturystyka i fitness,Porady

Tagi: , , , , , ,

Dodaj komentarz

Kulturystyka i fitness

Zobacz wszystkie artykuły

Partnerzy portalu

log-kfd-ar log-kfd2-ar
0.18