kfd protein dessert

Czy krem może zredukować istniejące zmarszczki?

Czy krem może zredukować istniejące zmarszczki?

Wraz z wiekiem na twarzy pojawiają się zmarszczki, które przypominają o upływającym czasie. Wyglądają niezbyt dobrze, do tego prezentują starzejącą się skórę. Trudno je ukryć nawet pod mocnym make-upem. Jeśli szukamy nieinwazyjnego sposobu, by się ich pozbyć, warto przetestować Revitalift L’Oreal. Seria tych kosmetyków może zdziałać cuda.

Zmarszczki pojawią się prędzej czy później u każdego. Najbardziej dokuczliwe są szczególnie w przypadku pań, które chciałyby nieco oszukać czas i jak najdłużej zachować zdrowy i młody wygląd. Jednym ze sposobów na pozbycie się ich są operacje oraz zabiegi medycyny estetycznej. Niestety takie ingerencje zawsze niosą ze sobą pewne ryzyko. Dlatego eksperci opracowali nowoczesne technologie ukryte w kosmetykach Revitalift L’Oreal. Kremy do twarzy, peeling oraz serum skutecznie zwalczają już istniejące zmarszczki i zapobiegają powstawaniu nowych, i to bez użycia skalpela.

Revitalift L’Oreal – można zapomnieć o zmarszczkach

Seria kosmetyków Revitalift L’Oreal powstała z myślą o osobach chcących pozbyć się zmarszczek, kurzych łapek czy przebarwień. Nowoczesna formuła dogłębnie wnika w skórę, sprawiając, że szybko nabiera zdrowego i młodego wyglądu.

Seria preparatów Revitalift L’Oreal to przede wszystkim kremy anti-age na dzień i na noc, przeciwzmarszczkowy peeling glikolowy w płatkach oraz serum/krem anti-age przeciw przebarwieniom. Wszystkie kosmetyki mają silne działanie Laser x3, dzięki czemu wygładzają skórę i spłycają nawet głębokie zmarszczki.

Kremy Revitalift L’Oreal na dzień i na noc

Kemy Revitalift L’Oreal anti-age zawierają wysokie stężenie składników aktywnych. To sprawia, że silnie zagęszczają skórę i redukują zmarszczki, zapobiegając powstawaniu nowych. Do tego użytkowniczki mogą liczyć na modelowanie konturu twarzy. Niewątpliwym atutem jest to, że pierwsze efekty można dostrzec już po zaledwie 14 dniach. Wielomiesięczne badania potwierdziły również, iż kremy są skuteczniejsze – im dłużej się je stosuje.

Peeling glikolowy w płatkach

Godny uwagi jest też przeciwzmarszczkowy peeling glikolowy w płatkach. Dzięki zawartemu w nim kwasowi glikolowemu skóra staje się znacznie gładsza, intensywnie oczyszczona, a jej koloryt ujednolicony. Alantoina i panthenol koją i łagodzą podrażnioną skórę. Stosując peeling wraz z kremem z serii Revitalift L’Oreal można liczyć na jeszcze szybsze i jeszcze bardziej widoczne efekty walki ze zmarszczkami.

Serum do twarzy anti-age

Ostatnim z kosmetyków w gamie Revitalift L’Oreal jest krem/serum anti-age przeciw przebarwieniom. Zaawansowana formuła z kwasem hialuronowym oraz pro-xylane 3 proc. (jest to opatentowana cząsteczka młodości) zawężają pory, redukują zmarszczki i przywracają gęstość skóry. Warto wiedzieć, jak prawidłowo nakładać kosmetyk. Należy nałożyć go na zewnętrzną stronę dłoni i palcem wskazującym nanieść na czoło i policzki. Nie trzeba stosować na skórę brody i nosa (chodzi o to, by nie eksponować nadmiernie środkowej części twarzy).

Kategorie: Porady

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Kulturystyka i fitness

Zobacz wszystkie artykuły

Partnerzy portalu

log-kfd-ar log-kfd2-ar
0.13