kfd protein dessert

Naklejki motywacyjne, czyli sposób na to, by niemożliwe stało się możliwe!

tabata

Dlaczego zjawisko coachingu osobistego jest współcześnie tak popularne? Bo choć wszyscy mamy marzenia i wizje tego, jak mogłoby wyglądać nasze idealne życie, praca czy związek, nie każdy potrafi zrealizować swoje plany. Zazwyczaj brakuje nam wystarczająco silnego bodźca, który zmusiłby nas do działania. Droga do sukcesu wiedzie jednak małymi kroczkami. Warto zacząć od odpowiedniego wystroju przestrzeni, w której żyjemy i spędzamy najwięcej czasu. Naklejki motywacyjne są z pewnością tym, po co warto sięgnąć.

Żyjemy w nieustannym biegu i choć ciągle się spieszymy, stale brakuje nam na wszystko czasu. Aby wyczarować praktyczną aranżację wnętrza nie potrzebujemy jednak, ani ciężkiej pracy, ani wielu godzin. Odpowiedzią  na nasze współczesne potrzeby są naklejki motywacyjne, które w zaledwie kilka minut przykleimy w swoim salonie, kuchni czy służbowym biurze. Będziesz zaskoczony jak wiele zmieni się za sprawą tak niewielkiej dekoracji. Dzięki niej Twoje cele i marzenia znajdą się na wyciągnięcie ręki. Inspirujące powiedzenie, motywujące do działania hasło lub grafika, która naładuje Cię pozytywną energią – wybór konkretnego wzoru zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i Twoich potrzeb. Nieważne, czy chcesz zrzucić zbędne kilogramy, spełnić swoje marzenie z dzieciństwa czy dostać awans w pracy – najważniejsze to to, żeby plan stał się faktem!

r

Zadbaj o zdrowy tryb życia i zbilansowaną dietę

Każdy dzień zaczynamy w kuchni – parząc kawę lub herbatę i przygotowując śniadanie. Najczęściej jednak łapiemy w biegu kanapkę i duszkiem wypijamy przestudzony napój. Tymczasem to właśnie zdrowe, pożywne śniadanie jest kluczem do tego, by przez cały dzień utrzymać wysoki poziom energii potrzebnej do realizacji wyznaczonych sobie celów. W kuchni biorą także początek nasze żywieniowe nawyki, dlatego warto o tym pamiętać. Naklejki motywacyjne do druku z krótkim, zwięzłym hasłem pomogą Ci zmienić swoje codzienne menu, dzięki czemu będziesz nie tylko zdrowszy, ale także pełny energii. Co powiesz na hasło umieszczone na lodówce: “Small changes eventually add up to huge results” lub “Stop wishing, stop hoping, start doing”?

r

redro.pl

Pamiętaj o swoich marzeniach każdego dnia

Będąc dzieckiem mieliśmy w głowie mnóstwo planów i marzeń, których realizacja wydawała nam się tylko kwestią czasu. Powtarzaliśmy sobie, że gdy tylko staniemy się dorośli zrobimy wszystko, co będziemy chcieli. Tymczasem rzeczywistość sprawia, że zaczynamy w siebie wątpić, a rzeczy, które kiedyś wydawały się proste, teraz przypominają przeszkodę nie do przekroczenia. Wszystko zależy jednak tylko i wyłącznie od naszego nastawienia i podejścia do otaczającej nas rzeczywistości. Ważne dla nas sprawy warto mieć cały czas przed oczami, dlatego świetnym pomysłem są naklejki motywacyjne umieszczone w salonie w najbardziej reprezentacyjnym miejscu. „Focus on your priorities”, “Do something good today” lub “If not now, when?” – te proste hasła za każdym razem, gdy siądziesz w salonie na kanapie, by włączyć telewizor, będą Ci przypominać o wszystkich marzeniach i planach, których jeszcze nie zrealizowałeś, a które czekają na to od wielu, wielu lat.

W pracy skup się na wyznaczonych zadaniach

Jeśli chcemy odnieść sukces, musimy podjąć w tym kierunku odpowiednie kroki. Gdy nic nie robimy i stoimy w miejscu, trudno oczekiwać, by wydarzyło się coś spektakularnego. Czasami jednak zdajemy się o tym zapominać zwłaszcza, gdy znudzą nas pracownicze obowiązki. Tymczasem twórcze podejście do zadań i kreatywne wywiązywanie się ze zleceń jest najlepszym sposobem, by osiągnąć awans i uznanie w firmie. Nie możemy więc nigdy w siebie wątpić, ani zapominać, że przyszłość leży tylko i wyłącznie w naszych rękach. Pamiętaj więc: „Always believe in yourself” i „You can do it!”. Takie napisy umieszczone na ścianie służbowego biura będą strzałem w dziesiątkę. Podobny zastrzyk pozytywnej energii może przydać się gimnazjalistom i licealistom. Naklejki motywacyjne dla uczniów to szybki sposób na twórczą aranżację pokoju, która będzie nie tylko ozdobą, ale także praktyczną pomocą w walce z codziennymi przeciwnościami.

r

Nikt nie zna Cię lepiej, niż Ty sam. Właśnie dlatego warto zadbać o to, by stać się dla siebie źródłem motywacji i inspiracji do podejmowania codziennych wyzwań, których celem jest realizacja marzeń. Pomoże Ci w tym nie tylko wytrwałość i silna wola, ale także odpowiednio dobrane naklejki z napisami. Dzięki nim będziesz pamiętał o tym, co jest dla Ciebie ważne, a co najważniejsze

Kategorie: Porady

Tagi:

Dodaj komentarz

Kulturystyka i fitness

Zobacz wszystkie artykuły

Partnerzy portalu

log-kfd-ar log-kfd2-ar
0.13