kfd protein dessert

NOWE Wielki Maraton SPINNING® FUN FIT II 2015

spinning

Wielki Maratom Spinning® FUN FIT II


20.09.2015 roku we Wrocławiu, odbył się Wielki Maraton Spinning® organizowany przez nowoczesne Centrum Sportowe FUN FIT II.

logok2Każdy chętny mógł wziąć udział w wydarzeniu, któremu przyświecał szczytny cel – Dla Beaty!
Fundusze uzbierane podczas spotkania na maratonie były przeznaczone na walkę z chorobą, z którą zmaga się zaprzyjaźniona instruktorka.

Maratom składał się z kilku części treningowych programu SPINNING®, prowadzonych w różnej intensywności, którą to rozpoczął szkoleniowiec i międzynarodowy prezenter na największych maratonach i konwencjach w Europie i  Stanach Zjednoczonych programu SPINNING®  - Jarek Witek. Kolejne cykle prowadziła grupa instruktorów i miłośników tej formy treningu, Mikrus SPINNING® z Centrum dowodzenia w Tarnowskich Górach, a także instruktorzy z samego FUN FIT II, którzy kolejny raz udowodnili, że sport i zabawa to dwa nieodłączne ogniwa. Na maraton SPINNING® uczestnicy zjechali z całej Polski, który we Wrocławiu był organizowany po raz pierwszy na tak dużą skalę.

Ekipa KFD TV i tu postanowiła podpatrzeć zmagania i formę maratończyków, czekając na zwycięzców. Wyłonienia zwycięzcy się nie doczekali, bo zwycięzcami ostatecznie okazali się wszyscy przybyli. Każdy z uczestników miał zindywidualizowany cel, a pedałowaniu przyświecały nie tylko osobiste cele i przełamywanie własnych granic wytrzymałości, ale co najważniejsze chęć wsparcia Beaty, współzałożycielki grupy instruktorów Mikrus i miłośników programu Spinning®, bo to właśnie dla niej i z jej udziałem ten maraton był wyjątkowym wydarzeniem. Sama wraz ze swoją grupą Mikrus udowadniała nie raz, że w jedności siła.

A jak wyglądał ten rozkład rowerowej jazdy, możecie zobaczyć w specjalnym materiale z relacji Wielki Maraton Spinning® FUN FIT II!

Kategorie: Wydarzenia i Wywiady

Dodaj komentarz

Kulturystyka i fitness

Zobacz wszystkie artykuły

Partnerzy portalu

log-kfd-ar log-kfd2-ar
0.15