kfd protein dessert

Słowem o spalaczu tłuszczu z solidnym składem

fat burningO spalaczach tłuszczu piszemy raz na jakiś czas, gdy faktycznie pojawi się coś ciekawego na rynku lub w formie rankingów, gdzie pod lupę bierzemy wszystkie czynniki produktu. Niektórzy używają spalacza jako dobrej przedtreningówki, z uwagi na substancje pobudzające, m.in. kofeinę. Jednak co z tymi, którym nieco się śpieszy z redukcją i chcą wspomóc swoją  dietę + trening skuteczniej?

Otóż przy wyborze spalacza tłuszczu, z uwagi na nasze cele powinniśmy zwrócić uwagę na skład oraz dawki. Zwłaszcza zawarte składniki, których działanie  jest udowodnione a nie prawdopodobne, powinny się znaleźć na etykiecie. Do standardowych składników spalaczy należą takie substancje, jak: kofeina, chrom, zielona herbata, l-karnityna. Dla lepszego podkręcenia działania, uzyskania zwiększonej termogenezy, a co za tym idzie szybszego spalania tkanki tłuszczowej ten bazowy skład powinien być wzmocniony  o legalne składniki, o pokrewnym działaniu.

Z nowinek wśród tego typu suplementów diety, firma KFD wypuściła swój pierwszy spalacz tłuszczu, na który wielu czekało. Było warto? Oceńcie sami.

kfd-nutrition-logo-1439019489

Produkt ten charakteryzuje się zaawansowanym składem, a oprócz bazy, o której wspomnieliśmy wyżej kluczowymi składnikami, wspierającymi działanie są:

- naturalny ekstrakt z malin,

- ekstrakt z gorzkiej pomarańczy,

- ekstrakt z pieprzu czarnego i pieprzu cayenne,

- ekstrakt z imbiru,

- dendrobium nobile – ekstrakt storczyka szlachetnego, w 1 porcji to aż 200 mg,

- mącznica lekarska, która usuwa nadmiar wody z organizmu,

- teobromina, obecna w ekstrakcie z ziaren kakaowca,

- forskolina, zawarta w ekstrakcie z korzenia pokrzywy indyjskiej o wysokiej czystości, m.in. obniża poziom kortyzolu,

- ekstrakt z kory wierzby białej , które jest źródłem naturalnej aspiryny.

Dodatkowo producent wzbogacił powyższy skład o żelazo, z uwagi na odciążenie organizmu, w najlepiej przyswajalnej formie organicznej – mleczanu żelaza.

kfd-f-burner-spalacz-tluszczuF-BURNER, tak dokładnie nazywa się opisywany produkt zawiera 120 kapsułek i jest dostępny w punktach sklepowych KFD (on-line i stacjonarnych), koszt suplementu to ok. 95 zł. Jak na tak solidny, naturalny skład za tę cenę, produkt wypada naprawdę korzystnie na tle innych spalaczy tłuszczu.

Przejdźmy jeszcze do głównych działań tego suplementu, którego celem jest:

- wzmożona aktywność,

- pobudzenie,

- maksymalne podkręcenie termogenezy,

- hamowanie nadmiernego apetytu,

- przyspieszenie metabolizmu.

 

 

Kategorie: Artykuły,Zdrowe odżywianie i eko życie

Tagi: , , , , , ,

Dodaj komentarz

Kulturystyka i fitness

Zobacz wszystkie artykuły

Partnerzy portalu

log-kfd-ar log-kfd2-ar
0.16